UPDATE 20.10.2019: Tato stránka je už neaktuální. Našli jsme díky ní novou kolegyni, kterou i touto cestou u nás vítám.

Modrý koník hledá
komunitního manažera

…v Bratislavě.

Co je Modrý koník?

Modrý koník se stal součástí života mnoha lidí. Má dopad na českou i slovenskou společnost, měsíčně jej navštěvuje přes milión žen. S návštěvností roste i zodpovědnost - máme možnost měnit věci k lepšímu.

V Modrém koníku
pomáháme maminkám vzájemně si pomáhat.

Období mateřství je krásná, avšak náročná část života. Období, kdy se celý dosavadní život podstatně změní a okolí to ne vždy chápe. Modrý koník je místem, kde si mohou ženy poradit, sdílet své radosti a starosti, nebo výhodně nakoupit i prodat. Chceme, aby se zde cítily příjemně a bezpečně.

Proto hledáme tebe na pomoc do našeho teamu, který se o to snaží pomocí komunikace s lidmi, nastavováním principů nebo realizací různých projektů a aktivit.

Příklady reálných a populárních diskuzních skupin.

Co je práce komunitního manažera?

Tvoje práce bude mít svoji rutinní i kreativní část.

Každodenní rutinou je dbát na to, aby na Koníku vládla přátelská a milá atmosféra. A pokud někdo tuto pohodu narušuje, pomůžeš mu nasloucháním, vysvětlením nebo i akcí. Budeš komunikovat s uživatelkami i adminy stránky.

V kreativnější části se můžeš realizovat v podpoře aktivních uživatelek, v komunikaci s neziskovkami a organizacemi třetího sektoru, při budování teamu, v nastavování principů fungování stránky pro uživatele.

K části této práce nedostaneš přesné noty. Můžeš komponovat, objevovat nové cesty a v mnohém se jistě i učit - kurzy, knihy, webináře.

Spojením tvé práce a velikosti Modrého koníka budeš mít možnost přispět k formování lepší medzilidské komunikace i mimo stránku. Garantujeme ti, že poznáš mnohé stránky lidskosti, naučíš se být nad věcí a nevidět jenom jednu pravdu :-)

Co od tebe očekáváme?

Kousek z naší knihovničky. Budeš potřebovat knihu související s tvojí prací? Dáš vědět, objednáme.

Organizačně…

Kdo jsme a jak fungujeme

V teamu je nás kolem 30, sídlíme v rodinném domě v Bratislavě a z části v Praze. A je to tak fajn. Záleží nám na lidských kvalitách členů týmu. Ve firmě trávíme hodně času, proto jej chceme trávit s lidmi, se kterými se cítíme dobře.

U příležitosti vánoční besídky jsme se hodili do gala. Kdybychom tenkrát tušili, že se fotíme do pracovní nabídky :)

Obědy nám vaří naši dva kuchaři, což je taky fajn ;-)

Pracujeme na tom, aby Modrý koník dobře fungoval. Když zjistíme, že by to šlo lépe, snažíme se věci změnit. Změny děláme často. Jsi ochotný(á) měnit svoje zvyky?

Snažíme se rozhodovat se na základě dat, ne domněnek. Občas přitom děláme i chyby - díváme se na ně jako na přirozenou součást života. Přiznáme si je, poučíme se a jdeme dál.

Vypadá to tak, že práci si docela užíváme. I proto hledáme někoho, kdo práci nepovažuje za nutné zlo, ale koho práce naplňuje a rozvíjí.

Samozřejmě používáme náš unikátní “secret sauce”, který dělá naši firmu trošku jinou. Možná tě příjemně překvapíme :-)

Co udělat, když tě nabídka zaujala?

Napiš nám o sobě

Napiš nám, co tě v životě baví, co jsi dělal(a) doposud a jaké máš volnočasové aktivity. Zajímá nás především to, co děláš každý den, po čem toužíš, co se ti líbí a jaký(á) jsi. Co se ti v životě povedlo, v čem vynikáš? Nebo třeba i nepovedlo ;-) A klidně se na cokoli zeptej nás.

Neposílej nám jen životopis, jinak na tvůj zájem nebudeme reagovat.

Do kdy budeme čekat?

Tento inzerát jsme uveřejnili 10. září 2019. Když někoho vybereme, bude to oznámené na této stránce v upozornění nahoře. Dokud to tam nebude, stále hledáme.

Co se bude dít dál?

Pokud nás tvůj e-mail zaujme, pozveme tě na pohovor. Pokud ne, dáme ti vědět, že nás nezaujal. Pohovor bude trvat cca 1-2 hodiny. Budeme si povídat o tom, co jsi napsal(a) v emailu a o tom, co tě bude zajímat.

Komu máš napsat?

Napiš mi (Viktor Zigo je moje jméno) na
hledame.komunitniho@modrykonik.com
v e-mailu mi klidně tykej, i tak si později budeme tykat ;)

Pěkný den ti přejí budoucí kolegové z Modrého koníka

PS: Pokud tento inzerát není pro tebe, ale znáš vhodného kandidáta, dej mu, prosím, o této nabídce vědět. Když ho přijmeme, nemine tě zasloužená odměna 500 EUR/13.000 Kč. Stačí, když nám na pohovoru řekne, díky komu se o pozici dozvěděl. Děkujeme!