Hledáme specialistu na
B2B marketing

bude pomáhat Koníku i našemu obchodnímu týmu

Co je to ten Modrý koník?

Jsme jedna z největších webových stránek pro maminky a budoucí maminky na trhu a najdeš nás na modrykonik.cz. Na Slovensku jsme jednička a tou se chceme stát i v Česku.

Nenech se tímto videem zmást. Kromě zábavy tu i pracujeme, jen to se do tohoto "cool" videa moc nehodí. :-)

Do české kanceláře hledáme externí kolegyni nebo kolegu, která/ý nám pomůže rozjet B2B marketingovou komunikaci a podpoří náš obchodní tým v Praze. Do našeho týmu zapadne člověk s přátelskou povahou a zkušenostmi z marketingu. Máš chuť hledat nové příležitosti a zkoušet, jak nejlépe představit Modrého koníka zadavatelům reklamy? Čti dál...


Předpokládáme, že...


Co tě čeká?

... a také skvělý modrokoníkovský tým. Je nás celkem 34, z toho čtyři v Praze.

U příležitosti vánoční besídky jsme se hodili do gala.
Kdybychom tenkrát tušili, že se fotíme do pracovní nabídky :)

Marek: Analyzujem obchodné aktivity, rozprávam sa s členmi tímu a snažím sa z celej duše, aby výsledky obchodného tímu boli čo najlepšie. Okrem toho sa starám o vzťahy s mediálnymi agentúrami a kľúčovými klientmi.

Eliška: Stále se usmívající milovnice setkávání a dobrého jídla a kávy - ideálně všeho najednou :-) Schůzky s klienty mě nabíjí pozitivní energií a baví mě hledat nové cesty směřující ke spokojenosti všech zúčastněných. Hodně a ráda mluvím, ale nebojte, dá se mě i zastavit. Občas :-)

Irena: Pro mě je obchodnická práce příležitostí, jak poznat desítky zcela odlišných lidí ze zcela odlišných odvětví. Všude se člověk dozví něco nového a zajímavého. Zároveň je třeba se získanými informacemi citlivě pracovat a díky nim postupovat k cíli. Je to vlastně taková hra, kterou můžu hrát každý den, a to mě neskutečně baví :-)”

Jitka: Základem naší práce je komunikace, čili dorozumívání. Ať už jde o mluvenou či písemnou formu, hledáme cestu k “porozumění” si s druhým. Najít společnou řeč je mnohdy ten největší oříšek a základ úspěchu obchodnické činnosti. Kromě hledání cest k porozumění klientovi a jeho cílům mě baví poznávat rozmanité osobnosti našich klientů.”

Tady jsme my, členky českého obchodnického týmu.
Kromě práce je s námi i zábava 🙂

A co ti můžeme nabídnout my?

Například hezkou a útulnou kancelář poblíž Náměstí Bratří Synků, která je navíc dog friendly a ve které se budeme scházet na pravidelné updaty. Naše kancelář ti bude k dispozici i na případné schůzky. Mezi tím můžeš pracovat odkudkoliv, kde bude signál 🙂

Celkově jsme u nás otevření novým nápadům a změnám všeho druhu. Určitě tě potěší, že pracovní doba u nás není sprosté slovo a budeš mít dostatek příležitostí zařídit si tu pravou rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. A co dál?

Zaujala tě naše nabídka?

Pošli nám něco málo o sobě formou motivačního dopisu. Zajímá nás, jaké máš zkušenosti, co považuješ za své silné stránky a kde musíš ještě zabrat – zkrátka, tak trošku se nám odhal. Slibujeme, že na sebe taky něco prozradíme 🙂 Neposílej klasické CV, pro nás je důležité, co reálně umíš, jaká/ý jsi a jestli zapadneš do týmu.

Když nás tvůj e-mail zaujme, pozveme tě na pohovor. A když ne, dáme ti to vědět, abys nemusel/a zbytečně čekat. Snažíme se odpovědět vždy do 14 dní.

A kam to vše zaslat?

Jmenuji se Marek Vidovič, jsem šéfem obchodního oddělení a napsat mi můžeš na
hledame.marketera@modrykonik.com
v e-mailu mi klidně tykej, i tak si později budeme tykat všichni.

Těšíme se na tebe!
Budoucí kolegové z týmu Modrého koníka.

P.S.: Pokud znáš někoho, komu by se tento inzerát mohl líbit, dej mu, prosím, vědět. Díky.A ještě pár informací o Koníku...

Modrý koník je médium podobně jako časopisy, rádio nebo televize. Většinu našich příjmů proto tvoří reklama. Reklama v různých podobách, od bannerové reklamy, PR článků až po velké brandové a nativní kampaně.

Kdo je naše publikum (návštěvníci)


Ženy na Modrykonik.cz

97,8% uživatelů tvoří ženy.

Počet dětí
Nemám děti 28,4 %
Mám jedno dítě 31.2 %
Mám dvě děti 30,2 %
Mám tři a více dětí 4,8 %
Těhotenství
Jsem těhotná 14,7 %
Snažím se otěhotnět 13 %
Neplánuji v blízké době 72,3 %

Budeš prodávat zaběhnutou stránku

Modrý koník je populární portál v segmentu žen a matek. Měsíčně stránku navštíví cca 600 000 lidí.

RU na www.modrykonik.cz

V počtu zobrazených stran (Page Views) patříme k nejlepším v segmentu Těhotenství a rodičovství. Měsíčně je to v průměru 17-18 000 000 zhlédnutí. Od Page Views se odvíjí, kolik reklamy lze na stránku umístit.

Modrý koník je hodně vysoko také v čase stráveném na stránce na jednu návštěvu. Když někdo přijde na modrykonik.cz, v průměru tam stráví více než 6 minut, než odejde jinam.

Kdo jsou naši klienti

Firmy prodávající produkty, o jejichž nákupu rozhodují ženy / matky.

Co o našich reklamních produktech říkají klienti

S Modrým koníkem jsem spolupracovala 4 roky. Mám za sebou komunikační kampaně „Dny s“, brandingy i bannerové kampaně pro značky Nutrilon, Hami nebo slovenská mlékárna Rajo.

Modrý koník přináší jedinečnou možnost přímo komunikovat s našimi spotřebiteli – maminkami . Zjišťovat, co si myslí, co potřebují, co je trápí.

Není to monolog , jak to obvykle v brandové komunikaci bývá. Snažíme se lépe porozumět našim spotřebitelům a oni zase více poznají naši značku. Výsledkem tohoto dialogu je navázání bližšího vztahu a důvěry, co je k nezaplacení.

Martina Havrlentová - Brand Manager

Na jaře 2015 jsme měli další příležitost zrealizovat kampaň na portálu modrykonik.cz. Využili jsme modelu "Dny se značkou Linola" s diskusemi, soutěžemi a samozřejmě s "obrandováním" celého portálu našimi barvami a motivy.

Celou kampaň hodnotím jako úspěšnou. Velmi si také cením zpětné vazby od diskutujících uživatelů portálu v průběhu kampaně i po ní. Naše očekávání byla naplněna, a proto se v krátkých kampaních budeme rádi na portále modrykonik.cz objevovat.

Pavlína Krejstová - Product Manager
MEDAC, spol. s r. o.

Na Modrykonik.cz jsme už realizovali dvakrát čtrnáctidenní "Dny s Pink or Blue" a další připravujeme. Prezentovali jsme svůj sortiment v podobě příspěvků ve fotoblogu a příjemnou formou se dozvěděli něco více o našem publiku díky reakcím na naše témata ve fóru.

Ohlas na naše příspěvky byl velký a pozitivní. Získali jsme nové klientky, maminky nám daly energii do další práce. Taková forma interakce je k nezaplacení.

Marcela Holubová - moderátorka kampaní
Pink or Blue

Kampaně na Modrém koníku jsou pro nás vždy příjemným setkáním s našimi koncovými zákazníky. Je skvělé získat okamžitou přímou zpětnou vazbu na svá sdělení. Zároveň tu můžeme dobře komunikovat benefity našich produktů, a tak posilovat pozitivní vztah spotřebitelů k naší značce. Modrý koník funguje jako velmi živá sociální síť, do které se vyplatí investovat a pečovat zde o svůj obraz.

Za HiPP maximální spokojenost. :)

Ludmila Hamplová - koordinátorka online kampaní
HiPP